100 seeria käsidusi komplekt seinale, integreeritud veesisend 1/2, Rose Gold

Seeria 100 Steinberg, Rose Gold viimistlusega.
Täiuslik kompositsioon, ilma igasuguse kahtluseta – ümarad elemendid, läikivad kontuurid, ümmargused katteplaadid ja sirge, ajatu disain.

Tootekood: 100 1670 RG

Dušikomplekt
Pihustusrežiim: tavaline pihusti (lai, igakülgne pihusti).
Käsidušš: 190mm, duššivoolik: 1500 mm.
Seinakinnitus: integreeritud 1/2 veesisendiga
Materjal messing, viimistlus Rose Gold.

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

100 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Rose Gold

Pihustusrežiimid

Ühe pihustusrežiimiga

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY