100 seeria segistikomplekt vanniservale, matt must

Seeria 100 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Täiuslik kompositsioon, ilma igasuguse kahtluseta – ümarad elemendid, ümmargused katteplaadid ja sirge, ajatu disain.

Tootekood: 100 2400 S

Keraamilised tihendid, pööratav jooksutoru projektsiooniga 192mm, väljatõmmatav käsidušš, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Materjal messing, viimistlus matt must.

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

100 seeria

Veekulu

Vanni täitmine 18.0, dušš 13.0 l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Vanniservale paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Kahe käe segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY