120 seeria dušikomplekt

Seeria 120 Steinberg, kroom viimistlusega.
Stiili ja karakteriga.
Geomeetrilised vormid, muljetavaldavad pinnad, sirgjooneline ja elegantne disain.

Tootekood: 120 2770

Vihmaduši ja käsidušiga (vihmadušš Easy Clean), ühendamiseks seinale paigaldatava segistiga, ilma segistita, reguleeritava kõrgusega dušivars (paigaldamise ajal), kroom

Üladušš: 145×200 mm, pihustusrežiim: vihmadušš.

Käsidušš: L: 220 mm, dušivoolik: L: 1800 mm.

Individuaalne peadušši kõrguse reguleerimine monteerimise ajal 710-1160 mm.

Materjal messing, viimistlus kroom.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

120 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinapealne paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Lae alla paigaldusjuhend PDF

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY