120 seeria vihmadušš 300×300, matt must

Seeria 120 Steinberg
Sirgjooneline disain koos stiilse ja vastupidava matt musta pinnaga muudab Rainshower vihmaduši üheks pilgupüüdjaks teie vannitoas.

Tootekood: 120 1686 S

Vihmadušš 300x300mm, paigaldus seinale või lakke, kuulliigendiga 1/2 sisend, veevoolu hulk 15 l/min, “Easy Clean System”, matt must viimistlus

Paigalduseks seina ja laekinnitustoru eraldi saadaval

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

120 seeria, 135 seeria, 160 seeria

Värv

Matt must

Pihustusrežiimid

Ühe pihustusrežiimiga

Duši paigaldusviis

Lakke paigaldus, Seinale paigaldus

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY