135 seeria segistikomplekt vanniservale, 210mm jooksutoru, matt must

Seeria 135 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Segistite ja tarvikute pehmed kontuurid annavad kraanikausile, dušile või vannile elegantse, ent samas moodsa ilme. Diskreetne disain sulandub igasse vannitoakujundusse.

Tootekood: 135 2402 S

Keraamilised tihendid, pööratav jooksutoru projektsiooniga 210mm, väljatõmmatav käsidušš, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

135 seeria

Veekulu

Vanni täitmine 24.2, dušš 16.6 l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Vanniservale paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Kahe käe segisti

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY