160 seeria Individual kahe väljundiga termostaat dušisegisti komplekt, matt must

Seeria 160 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Elegants ilma kompromissita.
Art deco objekte meenutavad seeria 160 vannitoa segistite geomeetrilised kujundid, matt must viimistlus ja lahe elegants. Kaasaegne tõlgendus, mille kasutusmugavus on tipptasemel.

Võrdle tooteid
Tootekood: 160 4133 S - 135 1670 S - 120 1686 S - 120 7910 S Kategooriad: ,
 

Komplekt koosneb:


160 seeria termostaat dušisegisti
Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks, keraamilised tihendid. Diverter koos veevooluhulga reguleerimisega.
Komplektis seinasisene Steintec moodul (veekindla ümbrisega, veekindla kerdi membraaniga, müra neelav matt, sisemine ohutust tagav tagasivoolu klapp)
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada
Käsidušš koos dušivoolikuga ja 1/2 integreeritud veesisendiga seinakinnitus
Pihustusrežiim: klassikaline (rahustav)
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada
Dušivoolik: Pikkus: 1500 mm
Vihmadušš seinale “Wall Rain”
Katlakivi saab eemaldada lihtsa pühkimisega (Easy-clean)
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada
Mõõdud:  300×300 mm
Seinakinnitus 400mm  
Kaubamärk

Steinberg brožüürid ja hooldusjuhend

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY

Steinbergi Segistid & Lisatarvikud on 2002. aastal asutatud firma, mis esindab uut vannitoa kontseptsiooni. Elegantne kaasaegne disain, uusim tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid on Düsseldorfis asuvale ettevõttele kindlustanud sanitaarturul väga hea positsiooni. „Ükski Steinbergi disain ei järgi ajutist moodi. Kuigi kõik tooted on stiilsed ja orienteeritud tänapäeva Zeitgeist’ile, toetub ettevõte siiski klassikalistele elementidele, mis teevad Steinbergist tõelise klassika. Me ei ürita püüda üheksakümnepäevaseid imesid,“ ütleb asutaja ja tegevjuht Marcus Löhnert. Selle asemel otsib Steinberg tervest maailmast uusi trende ja inspiratsiooni, mida analüüsides ja täiustades luuakse standarditele vastavad tooted. Tooteportfell on nüüdseks kasvanud 18 vannitoa- ja köögisegistite sarjani, millest mõned, nagu näiteks vihmadušš, on võitnud kuulsaid auhindu ja pälvinud suurt tunnustust. Lisaks sellele on tootekataloogis ka mitmed lisaseadmete sarjad ja varuosad, mis on samuti kõik Saksamaal valmistatud.

Peale erakordse disaini, mille saavutamiseks otsib Steinberg regulaarselt koostöövõimalusi tuntud tootedisaineritega, on tooted ka väga kvaliteetsed. Selle tagab regulaarne testimine ja jälgimine, mitte ainult välislaborite vaid ka spetsiaalse firmasisese kvaliteedikontrolli poolt.  

Kõik tooted on konstrueeritud kvaliteetsetest materjalidest, nagu messing ja mattklaas. Tänu innovaatilisele PVD-tehnoloogiale ja elektrokeemilisele värvimisele saab Steinberg pakkuda erakordselt vastupidavaid ja kauneid värve: Rose Gold, Gunmetal, Harjatud nikkel, Harjatud kuld, Matt must ja Kroom. Kombineerides täiusliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi, loob Steinberg uue arusaama esteetilisest püsiväärtuseset, mis muudab tooted ajatuteks ja kindlustab nii firma positsiooni disain segistite valmistajana.