160 seeria kõrge valamusegisti, matt must

Seeria 160 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Elegants ilma kompromissita.
Art deco objekte meenutavad seeria 160 vannitoa segistite geomeetrilised kujundid, matt must viimistlus ja lahe elegants. Kaasaegne tõlgendus, mille kasutusmugavus on tipptasemel.

Tootekood: 160 1710 S

Keraamiline sisu, aeraator, survevoolikud G 3/8

h=292mm, projektsioon 175mm

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

160 seeria

Segisti paigaldusviis

Tasapinnale paigaldus

Värv

Matt must

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti

Tila kõrgus

Kõrge

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY