230 seeria kontaktivaba valamusegisti, matt must

Seeria 230 Steinberg, matt musta viimistlusega.
BY SCHMIDDEM DESIGN, BERLIN
Berliinis asuva tootedisainer Jochen Schmiddeni poolt Steinbergi jaoks välja töötatud 230-seeria vannitoa segistid ühendavad endas virtuoosse, laheda ja moodsa disaini pehmete, kõverate kontuuridega.

Tootekood: 230 2090 S

Kontaktivaba sensorjuhtimisega külmavee segisti. Veevool lülitatakse automaatselt sisse, liigutades lihtsalt kraani poole ja välja, liigutades kätt eemale. Keraamiline sisu, aeraator, survevoolikud G 3/8, võrgu- ja patareitoitel.

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

230 seeria

Segisti paigaldusviis

Valamule paigaldus, Tasapinnale paigaldus

Värv

Matt must

Segisti tüüp

Elektrooniline segisti, Külm vesi

Tila kõrgus

Madal

Lae alla paigaldusjuhend PDF

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY