250 seeria termostaat dušisegisti, 2 väljundit, Harjatud Kuld

Seeria 250 Steinberg, Harjatud Kuldse viimistlusega.
KLASSIKALISE SEGISTI UUS TÕLGENDAMINE
Kaasaegne, funktsionaalne esteetika koos nostalgia hõnguga: Seeria 250 toob segistite disainiklassika siia ja praegu.

Tootekood: 250 4133 3 BG

Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks, keraamilised tihendid. Diverter koos veevooluhulga reguleerimisega. Segisti teeb turvaliseks ohutusnupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.

Steintec seinasisene paigalduskomplekt eraldi lisavarustusena, kood: 010 4140 3

Materjal messing, viimistlus Harjatud Kuld

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

250 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Harjatud kuld

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY