280 seeria valamusegisti, valamu põhjaklapiga, Rose Gold

Seeria 280 Steinberg, Rose Gold viimistlusega.
Glamuursed kumerused, vastandite kombineerimine kõige ilusamal viisil. Ümardatud koonus kitseneb klanitud ja lamedaks jooksutoruks.
BY SCHMIDDEM DESIGN, BERLIN

Tootekood: 280 1000 RG

Keraamiline sisu, aeraator, survevoolikud G 3/8

Pop-Up valamu põhjaklapp

Materjal messing, viimistlus Rose Gold

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

280 seeria

Smart Water Saving - veesäästmise tehnoloogia

8.0 l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Valamule paigaldus, Tasapinnale paigaldus

Värv

Rose Gold

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti

Tila kõrgus

Madal

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY