350 seeria dušisegisti, 2 väljundit, Harjatud Kuld

Seeria 350 Steinberg, harjatud kuldse viimistlusega.
Klassikaliselt kaunis disainikeel viitab suurejooneliste hotellide ajastule. Funktsionaalsus, kvaliteetsed materjalid ja parim töötlus loovad tänapäevase kaasaegse toote.

Tootekood: 350 2103 3 BG

Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, veevooluhulga ja temperatuuri regulaator käepidemega, keraamilised tihendid.

Steintec seinasisene paigalduskomplekt eraldi lisavarustusena, kood: 010 2110 3

Materjal messing, viimistlus Harjatud Kuld

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

350 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Harjatud kuld

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY