360 Crystal seeria valamusegisti, harjatud nikkel

CRYSTAL SEERIA – IGA SEGISTI ON AINULAADNE

Tootekood: 360 2000 67

Keraamiline sisu, aeraator, survevoolikud omavahel ühendamiseks, mustad kristallist nupud

Materjal messing, viimistlus harjatud nikkel

Ainulaadne ja eksklusiivne: CRYSTAL luksuslikud segistid on valmistatud Steinbergi tehases Düsseldorfis, kombineerides kõrgekvaliteedilised materjalid täiusliku viimistluse ja parima töötlusega. CRYSTAL käepidemed on valmistatud käsitsi, kasutades erinevaid töötlemisetappe.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

360 seeria

Segisti paigaldusviis

Tasapinnale paigaldus

Värv

Harjatud Nikkel

Segisti tüüp

Kahe käe segisti

Tila kõrgus

Madal

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY