390 seeria termostaat dušisegisti komplekt, matt must

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Kaasaegne ja elegantne disain mis sulandub igasse vannitoa interjööri, dušikomplekti saab kombineerida kõigi Steinbergi toodetega

Tootekood: 390 2700 S

Koos termostaat dušisegisti, vihmadušši ja käsiduššiga, “Easy Clean System”, keraamilised tihendid. Segisti teeb turvaliseks ohutusnupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.


Üladušš: S: 186 L: 258 mm, pihustusrežiim: vihmadušš

Käsidušš tugev vihmadušš (ideaalne juuste pesemiseks),  dušivoolik: L: 1500 mm

Klaasriiul

Individuaalne peadušši kõrguse reguleerimine monteerimise ajal 800-1100 mm.

Materjal messing/abs plast/klaas, viimistlus matt must.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinapealne paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga

Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY