390 seeria vihmadušš seinale 250mm, Rose Gold

Seeria 390 Steinberg
Steinbergi Wall Rain mudelid hellitavad teid luksusega, kujundades dušielamuse vastavalt teie vajadustele.

Tootekood: 390 5650 RG

Vihmadušš seinale 250mm, kuulliigendiga nurk muudetav, 1/2 sisend, veevoolu hulk 9,6 l/min, Rose Gold, “Easy Clean System”

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

390 seeria

Värv

Rose Gold

Pihustusrežiimid

Ühe pihustusrežiimiga

Duši paigaldusviis

Seinale paigaldus

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY