Seeria 442 valamu 40×60 tasapinnale, Gun Metal

Roostevaba teras selle kõige kaunimal kujul.
Harjatud roostevaba teras koos vähendatud disainikeelega – selged jooned ja lihtsad kujundused harmoneeruvad sujuvalt selle elegantse pinnaga ja annavad igale ruumile muljetavaldava ilme. Steinbergi roostevabast terasest valamud ei avalda muljet mitte ainult esteetiliselt, vaid avaldavad muljet ka suurepärase vastupidavusega.

Tootekood: 442 7110 GM

Materjal roostevaba, harjatud Gun Metal viimistlusega,

400x600x100mm

Komplektis valamuga sama tooni äravoolukate.

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

442 seeria

Värv

Gun Metal

Materjal

Roostevaba

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF brožüür

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY