450 seeria tualetihari ja hoidik seinale Steinberg, matt must

Kaunistage oma vannituba väikeste pilkupüüdjatega.
Ümarad kujundid, klanitud kontuurid ja peen valge jäätunud klaas – seeria 450 vannitoatarvikud lisavad vannitoale elegantsi.

Tootekood: 450 2901 S

Seinakinnitusega, mõõdud: L:143 mm x P:391 mm x S:138 mm

Materjal: Messing, matt must, valge klaas
Paigaldus kruvidega või liimiga (liim eraldi saadaval)
Komplektis hari

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

450 seeria

Värv

Matt must

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY