660 seeria tualetihari ja hoidik seinale Steinberg, Rose Gold

Ajatu elegants seeria 660 vannitoatarvikutega.
Stiilne, elegantne, õrn: seeria 660 vannitoatarvikute diskreetselt moodne disain on lummav. Läikiv Rose Gold viimistlus ja meeldiv välimus toetavad harmoonilist üldmuljet.

Tootekood: 660 2911 RG

Seinakinnitusega, mõõdud: L:115 mm x K:360 mm x S:115 mm.


Materjal: Messing, Rose Gold, matt klaas,

Paigaldus kruvidega või liimiga (liim eraldi saadaval).


Komplektis hari.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

660 seeria

Värv

Rose Gold

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY