Fresh TL80DE dBs mürasummutava läbiviiguga ja tuulekaitse klapiga värskeõhuklapp

Fresh TL80DE tagab siseruumides parema õhuringluse ning selle tulemusena parema sisekliima. Rootsi disain ja kvaliteet. Kõik Fresh TL seeria seinaventiilid on välja töötatud, projekteeritud ja toodetud Rootsis.

Tootekood: 629087

Värskeõhuklapp Fresh TL80DE tagab siseruumides parema õhuringluse ning selle tulemusena parema sisekliima. Freshklapp paigaldatakse kõrgele seina peale akna kohale või kõrvale. Fresh TL80DE on varustatud tuulekaitse klapiga.

Klapid paigaldatakse magamistubadesse, elutubadesse, kontoritesse ja muudesse sissepuhkeõhku vajavatesse ruumidesse. Rusikareegel õige õhuhulga saamiseks on see, et igas magamistoas peab olema seinaklapp ja elutoas üks või kaks, olenevalt ruumi suurusest. Klapp asetatakse kõrgele seinale, umbes 220 cm põrandast või klapi ülemine serv vähemalt 10 cm laest. Klappi saab suurepäraselt kasutada nii põrandakütte kui ka kütteradiaatoritega. Klapi asukoht on kas radiaatori kohal või selle vahetus läheduses – või kui majas on põrandaküte, siis soovitavalt akendest kaugemal.

Värskeõhuklapi puhastamine on lihtne. Toas olev kate/õhujaotaja eemaldatakse enda poole tõmmates. Katte all on filter, mille saab välja võtta ning puhastada.

 

Kaubamärk

FRESH

Tehniline info

Kondensvee tekkimise kaitse
Komplektis filter ja tuuleklapp
Õhuvoolu seadistamise võimalus
Võimsus: 7.5 l/s (10 Pa juures)
Läbiviigu läbimõõt: ø125 mm
Seinapaksusele 360mm
Sisemine osa: 160 x 160 mm
Materjal: ABS plast
Värv: Valge, NCS S1002-G50Y
Müravähendus 360 mm seinas 49 dB Dn

Lae alla PDF tooteleht
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Rootsi toode, kvaliteet ja disain.
Fresh AB on üks juhtivaid ventilatsioonitoodete tootjaid Põhjamaades. Smålandi tehas suudab pakkuda lühikesi tarneaegu, paindlikkust ja kõrget kvaliteeti. Usaldusväärsed ja pikaealised tooted, 5 aastane garantii.

Alates 70ndatest on Fresh pakkunud oma klientidele kogu maailmas siseõhu parandamiseks kvaliteetseid lahendusi.