Iconic elektrooniline kõrge valamusegisti, matt must

Iconic segisti ühendab endas nutikalt funktsionaalse esteetika ning vastab seega kaasaegse vannitoa kõrgeimatele nõudmistele: vee temperatuuri saab intuitiivse elektroonilise pöördnupu abil individuaalselt ja täpselt seadistada. Rõngakujuline LED-temperatuuri näidik muutub nähtavalt sinisest/külmast roosaks/kuumaks – ja tagab põneva värvidemängu vannitoas.

 

Tootekood: 310 1700 S

Elektrooniline vee temperatuurikontroll ilma veevooluhulga reguleerimiseta, LED-rõngas, mille värviskaala on temperatuuri tuvastamiseks.

Komplektis kõik vajalik paigalduseks:
Iconic segisti
Segamisüksus, kuuma ja külm vee jaoks
Mini DIN kaabel ja üksuste vahele
AC adapter 12V

Materjal messing, viimistlus matt must

Segisti h=321mm, jooksutila h=274mm

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

310 seeria

Smart Water Saving - veesäästmise tehnoloogia

5 I/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Tasapinnale paigaldus

Värv

Matt must

Segisti tüüp

Elektrooniline segisti

Tila kõrgus

Kõrge

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY