Iconic elektrooniline vannisegisti põrandale, matt must

Iconic seeria eraldiseisev digitaalne vannisegisti avaldab muljet oma skulptuurse elegantsi, funktsionaalse esteetika ja matt musta viimistlusega. Selle intuitiivse elektroonilise pöördnupuga saab vee temperatuuri täpselt seadistada ja juhtida. Rõngakujulise LED visuaalselt paeluv värvide mäng sinisest/külmast kuni roosani/kuumani kuvab individuaalset temperatuurivalikut.

Tootekood: 310 1162 S

Keraamilised tihendid, jooksutoru projektsioon 250 mm, käsiduši voolik 1500 mm, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Põrandasse paigaldav Steinbox komplektis.

Materjal messing, viimistlus matt must.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

310 seeria

Segisti paigaldusviis

Põrandale paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Elektrooniline segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY