iFlow elektrooniline seinasisene dušisegisti, 2 – 4 väljundit, matt must

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
IFLOW – VANNITOA UUSIM TASE
IFlow elektroonilistest segistitest leiate tipptasemel kasutusmugavuse, moodsa disaini ja silmapaistvalt ilusad valgusefektid

Tootekood: 390 4645 S

Intuitiivse matt musta raamiga ja digitaalse displeiga, elektrooniline vee temperatuurikontroll ilma vooluhulga reguleerimiseta, 2 – 4 väljundi jaoks, sooja vee ohutusfunktsioon 38 ° juures, 1/2 “väljundid.

TERMOSTAATSEGISTI DIGITAALSE EKRAANIGA (IFLOW)
Temperatuuri elektrooniliseks reguleerimiseks pööratav nupp
Sobib kuni 4 väljundi jaoks, nt. peadušš, kaskaad dušš, küljeduššid ja käsidušš
Elektrooniline temperatuurikontroll
Kuumakaitse 38 ° C juures, et kaitsta juhuslike kuumade veetemperatuuride eest (eelseadistatud)
LED-rõngas, mille värviskaala on temperatuuri tuvastamiseks
Maksimaalne veevoolu hulk: 25 liitrit minutis (3 baari juures)
Komplektis kõik vajalik süvistatavaks paigalduseks:
iFlow juhtpaneel
Segamisüksus, kuuma ja külm vee jaoks
Diverter üksus üksikute väljundite juhtimiseks
Mini DIN kaabel 7,5m IFlow ja üksuste vahele
AC adapter 12V
2tk messing keermekorgid väljundite sulgemiseks (juhul kui ei ole kasutuses)

Viimistlus läikiv must ekraan / matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Paigaldustüüp

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga, Kolme väljundiga, Nelja väljundiga

Segisti tüüp

Elektrooniline segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Steinbergi Segistid & Lisatarvikud on 2002. aastal asutatud firma, mis esindab uut vannitoa kontseptsiooni. Elegantne kaasaegne disain, uusim tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid on Düsseldorfis asuvale ettevõttele kindlustanud sanitaarturul väga hea positsiooni. „Ükski Steinbergi disain ei järgi ajutist moodi. Kuigi kõik tooted on stiilsed ja orienteeritud tänapäeva Zeitgeist’ile, toetub ettevõte siiski klassikalistele elementidele, mis teevad Steinbergist tõelise klassika. Me ei ürita püüda üheksakümnepäevaseid imesid,“ ütleb asutaja ja tegevjuht Marcus Löhnert. Selle asemel otsib Steinberg tervest maailmast uusi trende ja inspiratsiooni, mida analüüsides ja täiustades luuakse standarditele vastavad tooted.

Tooteportfell on nüüdseks kasvanud 18 vannitoa- ja köögisegistite sarjani, millest mõned, nagu näiteks vihmadušš, on võitnud kuulsaid auhindu ja pälvinud suurt tunnustust. Lisaks sellele on tootekataloogis ka mitmed lisaseadmete sarjad ja varuosad, mis on samuti kõik Saksamaal valmistatud.

Peale erakordse disaini, mille saavutamiseks otsib Steinberg regulaarselt koostöövõimalusi tuntud tootedisaineritega, on tooted ka väga kvaliteetsed. Selle tagab regulaarne testimine ja jälgimine, mitte ainult välislaborite vaid ka spetsiaalse firmasisese kvaliteedikontrolli poolt.  

Kõik tooted on konstrueeritud kvaliteetsetest materjalidest, nagu messing ja mattklaas. Tänu innovaatilisele PVD-tehnoloogiale ja elektrokeemilisele värvimisele saab Steinberg pakkuda erakordselt vastupidavaid ja kauneid värve: Rose Gold, harjatud nikkel, matt must ja valge ning kroom. Kombineerides täiusliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi, loob Steinberg uue arusaama esteetilisest püsiväärtuseset, mis muudab tooted ajatuteks ja kindlustab nii firma positsiooni disain segistite valmistajana.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY