Intellivent 2.0 champagne

Täisautomaatne stiilne must väljatõmbeventilaator ruumidesse, kus on vaja tõhusat ventilatsiooni. Ventilaatorit saab paigaldada Ø100 mm ja Ø125 mm kanalile, mõlemad kanalisuuruse toruühendused on müügikomplektis.

Tootekood: 197278-CHAMP


Intellivent 2.0 ventilaatoril on mitmeid täiustatud funktsioone, näiteks täisautomaatne niiskusandur, mis reguleerib end vastavalt aastaajale õigele tasemele. Lisaks on ventilaatoril taimer, millel on reguleeritav käivituse viivituse funktsioon, kolm erinevat järelkäivitusaega ja automaatne ventilatsiooni funktsioon. Ventilaatorit saab ka pidevalt kasutada reguleeritava ventilaatori kiirusega. Ventilaatorit on tänu lihtsale avamismehhanismile lihtne eemaldada ja puhastada. Mootor on väga energiasäästlik ja varustatud pika tööeaga kahekordsete kuullaagritega.


VÄGA VAIKNE
Tänu madalpingemootori eriti vaiksetele kuullaagritele töötab mootor peaaegu hääletult.


JUHTPANEEL
Kasutajal on võimalik juhtpaneelilt juhtida Intellivendi põhifunktsioone.


MÄRGUTULED
Intellivent kasutab pidevalt erinevaid värvilisi LED-e, et näidata, mida ta teeb. Kui sinine märgutuli põleb, eemaldab ventilaator ohtliku niiskuse, kollane märgutuli põleb, taimer on aktiveeritud ja kui lilla märgutuli põleb, lülitatakse sisse täisautomaatne ventilatsioonifunktsioon.


VENTILATSIOONI LISAFUNKTSIOON
Intellivendil on sisseehitatud funktsioon, mis käivitab tunni pikkuse ventilatsiooniprogrammi, kui ventilaator on olnud 16 tundi välja lülitatud. Funktsiooni eesmärk on vannitoa ventileerimine ja seal oleva õhu vahetamine. Pärast pikka reisi koju naastes ei pea te enam kannatama vannitoas seisva õhu käes.


ENERGIAKULU
Ventilaatori võimsus on ainult 5 W, mis on vaid umbes kolmandik traditsiooniliste laiatarbe vannitoa ventilaatorite tarbimisest.

Kaubamärk

FRESH

Tehniline info

Energia tarbimine 2,1 – 5,5 W
Pinge/sagedus 230V,AC,50-60Hz
Võimsus kuni 134m3/h
Kanal Ø [mm] Ø105–Ø127
Tööhääl 3m: 21 dB(A)
Max temperatuur: +50°C
Sertifikaadid: CE,IP44
Paigaldus seinale või lakke

Lae alla PDF kasutus/paigaldusjuhend
Lae alla PDF joonis

Rootsi toode, kvaliteet ja disain.
Fresh AB on üks juhtivaid ventilatsioonitoodete tootjaid Põhjamaades. Smålandi tehas suudab pakkuda lühikesi tarneaegu, paindlikkust ja kõrget kvaliteeti. Usaldusväärsed ja pikaealised tooted, 5 aastane garantii.

Alates 70ndatest on Fresh pakkunud oma klientidele kogu maailmas siseõhu parandamiseks kvaliteetseid lahendusi.