PAX FTP 100 automaatne värskeõhuklapp

Värskeõhuklapp reguleerib õhuvoolu automaatselt vastavalt välistemperatuurile.

Võrdle tooteid
Tootekood: 2602-8 Kategooria:

Hea siseruumide kliima PAX värskeõhuklappidega.

Värskeõhuklapp koos väljatõmbeventilaatoriga on üks lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi piisava õhuvahetuse tagamiseks siseruumides. Kvaliteetsetel õhuklappidel on sisseehitatud õhufilter ja kondensaadikaitse, ning automaatselt reguleeruv õhuava suurus. Õhk segatakse sissepuhkel toaõhuga enne, kui külm välisõhk tekitab tuuletõmbuse.

Lihtne käsitseda

PAX värskeõhuklapid on saadaval kahe erineva kanaliläbimõõduga 100 mm. Ainulaadne seinakinnitus ja ventiili siseosas paiknev bajonettkinnitus võimaldavad sellele kergesti ligi pääseda, seda puhastada ja filtrit vahetada.

Leidlikud funktsioonid

Termostaadi poolt juhitaval mudelil on õhuavaus maksimaalselt avatud +10C ja sellest kõrgema temperatuuri korral. Temperatuuri langedes kahaneb järk- järgult ka klapi avaus. -5C juures on klapp jõudnud suletud asendisse. Klapid on varustatud eemaldatavate servadega, mis pärast nende eemaldamist kindlustavad minimaalse õhu juurdevoolu ka täiesti suletud klapi korral. Termostaat värskeõhuklappi saab ka vajaduse tekkides käsitsi reguleerida. Väreskeõhuklapi sisekaane sisemus on isoleeritud, et takistada kondensatsiooni sadestumist. Värskeõhuklapi alumisel poolel õhuavaus puudub, kuid ülemine osa on täiesti avatud. See on vajalik, et sissevoolav õhk saaks võrdselt hajutatud ja külma tuuletõmbe risk oleks minimaalne.

 
Kaubamärk

Värskeõhuklapp reguleerib õhuvoolu automaatselt välistemperatuuri järgi. Klapid on valmistatud löögikindlast plastist ja on hooldevabad. Klapi sisepind on kaetud kondensatsiooni vastase kaitsega. Seinaläbiviik kuni 370mm paksusele seinale on standardses komplektis ja seda võib lühemaks lõigata või paksema seina korral jätkata. Värskeõhuklapp tuleks paigaldada akna kohale, nt. magamistuppa, elutuppa või kööki, jne. Ruumid mis on suuremad kui 25m2, tuleks paigaldada kaks klappi. PAX RTP ja FTP värskeõhuklapp reguleerib ennast automaatselt sissetuleva õhu temperatuuri järgi. Mida külmem ilm on väljas, seda väiksem on õhukanali ava. Kondensioonivee tekkimise kaitse Komplektis filter Õhuvoolu manuaalne seadmistamise võimalus Võimalik sulgeda täielikult Võimsus: 25 l/s (50 Pa juures) Freesitava ava läbimõõt: ø110 mm
Lae alla joonis

Lae alla paigaldus/kasutusjuhend

1959. aastal asutatud PAX AB on juhtiv siseruumides kasutamiseks mõeldud toodete kaubamärk. PAX-i tootevalikus on vannitoa väljatõmbeventilaatorid, käterätikuivatid, õliga täidetud radiaatorid ja soojustagastusega ventilatsioonitooted, jne. Rootsis Hälleforsnäsis valmistatud tooteid turustatakse peamiselt Rootsis ja Norras. PAX annab oma toodetele 5 aastase garantii.