PAX RTP 80 automaatne värskeõhuklapp

Värskeõhuklapp reguleerib õhuvoolu automaatselt välistemperatuuri järgi. Klapid on valmistatud löögikindlast plastist ja on hooldevabad. Klapi sisepind on kaetud kondensatsiooni vastase kaitsega.

Tootekood: 2601-6

Seinaläbiviik kuni 370mm paksusele seinale on standardses komplektis ja seda võib lühemaks lõigata või paksema seina korral jätkata.
Värskeõhuklapp tuleks paigaldada akna kohale, nt. magamistuppa, elutuppa või kööki, jne. Ruumid mis on suuremad kui 25m2, tuleks paigaldada kaks klappi. PAX RTP ja FTP värskeõhuklapp reguleerib ennast automaatselt sissetuleva õhu temperatuuri järgi. Mida külmem ilm on väljas, seda väiksem on õhukanali ava.

HEA SISERUUMIDE KLIIMA PAX VÄRSKEÕHUKLAPPIDEGA.
Värskeõhuklapp koos väljatõmbeventilaatoriga on üks lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi piisava õhuvahetuse tagamiseks siseruumides. Kvaliteetsetel õhuklappidel on sisseehitatud õhufilter ja kondensaadikaitse, ning automaatselt reguleeruv õhuava suurus. Õhk segatakse sissepuhkel toaõhuga enne, kui külm välisõhk tekitab tuuletõmbuse.

LIHTNE KÄSITSEDA
PAX värskeõhuklapid on saadaval kahe erineva kanaliläbimõõduga 100 mm. Ainulaadne seinakinnitus ja ventiili siseosas paiknev bajonettkinnitus võimaldavad sellele kergesti ligi pääseda, seda puhastada ja filtrit vahetada.

LEIDLIKUD FUNKTSIOONID
Termostaadi poolt juhitaval mudelil on õhuavaus maksimaalselt avatud +10C ja sellest kõrgema temperatuuri korral. Temperatuuri langedes kahaneb järk- järgult ka klapi avaus. -5C juures on klapp jõudnud suletud asendisse. Klapid on varustatud eemaldatavate servadega, mis pärast nende eemaldamist kindlustavad minimaalse õhu juurdevoolu ka täiesti suletud klapi korral. Termostaat värskeõhuklappi saab ka vajaduse tekkides käsitsi reguleerida. Väreskeõhuklapi sisekaane sisemus on isoleeritud, et takistada kondensatsiooni sadestumist. Värskeõhuklapi alumisel poolel õhuavaus puudub, kuid ülemine osa on täiesti avatud. See on vajalik, et sissevoolav õhk saaks võrdselt hajutatud ja külma tuuletõmbe risk oleks minimaalne.

Kaubamärk

PAX

Tehniline info

Kondensioonivee tekkimise kaitse
Komplektis filter
Õhuvoolu manuaalne seadmistamise võimalus
Võimalik sulgeda täielikult
Võimsus: 20 l/s (50 Pa juures)
Freesitava ava läbimõõt: ø95mm
Seinaläbiviik kuni 370mm (lisana saadaval pikendused)

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldus/kasutusjuhend

1959. aastal asutatud PAX AB on juhtiv siseruumides kasutamiseks mõeldud toodete kaubamärk.

PAX-i tootevalikus on vannitoa väljatõmbeventilaatorid, käterätikuivatid, õliga täidetud radiaatorid ja soojustagastusega ventilatsioonitooted, jne. Rootsis Hälleforsnäsis valmistatud tooteid turustatakse peamiselt Rootsis ja Norras. PAX annab oma toodetele 5 aastase garantii.