Pushtronic kahe väljundiga termostaat dušisegisti komplekt

Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga Pushtronic dušisegisti komplekt

Tootekood: 390 4321 1688 7910 1670

Komplekt koosneb:


PUSHTRONIC TERMOSTAAT DUŠISEGISTI, 2 VÄLJUNDIT
Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks, veevoolu hulga reguleerimine väljundi nuppudest, 4 nuppu pakendis (erinevate väljundite jaoks), keraamilised tihendid.
Komplektis seinasisene Steintec moodul (veekindla ümbrisega, veekindla kerdi membraaniga, müra neelav matt, sisemine ohutust tagav tagasivoolu klapp).


KÄSIDUŠŠ KOOS DUŠIVOOLIKUGA JA 1/2 INTEGREERITUD VEESISENDIGA SEINAKINNITUS
Pihustusrežiim: klassikaline (rahustav)
Dušivoolik: Pikkus: 1500 mm


VIHMADUŠŠ SEINALE “WALL RAIN”
Katlakivi saab eemaldada lihtsa pühkimisega (Easy-clean)
Mõõdud:  diameeter 300mm
Seinakinnitus 450mm

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Veekulu

Üladuššid 20.0, käsidušš 20.0l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga, Pushtronic

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY