390 seeria pushtronic dušisegisti, 4 väljundit, matt must

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
ÕHUKE DISAIN, MUGAVUS JA INDIVIDUAALSUS
Mugavate Pushtronic nuppudega kaasaegsed segistid

Tootekood: 390 2242 2 S

Stiilse kasutusmugavusega, 4 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, veetemperatuuri ja vooluhulga seadmine, käsidušš koos dušivoolikuga, 4 nuppu pakendis (erinevate väljundite jaoks), keraamilised tihendid.

Komplektis seinasisene moodul (veekindla ümbrisega, veekindla kerdi membraaniga, müra neelav matt, sisemine ohutust tagav tagasivoolu klapp).

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Veekulu

Üladuššid 26.0, käsidušš 6.0l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Nelja väljundiga

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti, Pushtronic

Lae alla PDF paigaldusjuhend
Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY