Rolo Hanger

Õhuke radiaator nagidega kaasaegsesse interjööri.
Elegantsus kompaktses suuruses: ROLO HANGER on kõrge radiaator, mis paistab silma oma õhukese disainiga. Selle kitsaim mudel, mis koosneb kahest torust, sobib suurepäraselt ka kõige väiksemasse vannituppa või esikusse, tuues ruumi elegantsi ja funktsionaalsust.

Minimalistlikule interjöörile kohandatud disain: ROLO HANGER pole mitte ainult radiaator, vaid ka dekoratiivne element, mis sobib ideaalselt minimalistlikku interjööri.

RAL värvipalett ja dekoratiivsed viimistlused: ROLO HANGER on saadaval rikkalikus RAL värvipaletis, mis võimaldab kohandada seda vastavalt individuaalsetele eelistustele ja sisekujundusele. Lisaks pakub see erinevaid dekoratiivseid viimistlusi, mis võimaldavad teil kohandada radiaatorit mis tahes stiiliga.
Mudeli suurused leiate tootelehelt.
ROLO on saadaval nii elektrilise versioonina kui ka kütteveele.

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

Materjal Teras
Värv Pulbervärvitud
Värvitoon Terma RAL kataloogist
Töörõhk 1 MPa
Max veetemperatuur 95ºC
Ventiilid G 1/2
Dimensioonid Jooniselt
Sertifikaadid: CE, EN 442

Värv

RAL toonid

Lae alla PDF joonis

Kogu värvivaliku leiate PDF värvikaardilt (uued 2023 värvid lisatud):

Lae alla PDF värvikaart

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.