Seeria 442 valamu Ø40 tasapinnale, harjatud roostevaba

Roostevaba teras selle kõige kaunimal kujul.
Kvaliteetsete materjalide maailmas torkab alati silma üks asi: harjatud roostevaba teras. Steinberg on nüüd kasutanud seda materjali uues roostevabast terase kollektsioonis. Tulemuseks on põnev valguse ja peegelduste mäng, mis sobib kaasaegsesse interjööri. Harjatud roostevaba terase peened pintslitõmbed murravad valgust viisil, mis annab ruumile erilise soojuse.

Tootekood: 442 6020 BS

Materjal roostevaba, harjatud viimistlusega,

Ø400mm, kõrgus 110mm

Komplektis valamuga sama tooni äravoolukate.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

442 seeria

Värv

Harjatud roostevaba

Materjal

Roostevaba

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY