Seeria 489 valamu Ø40 tasapinnale, roheline

Polüresiin ei ole lihtsalt materjal, vaid kunstiline lõuend, mis ühendab läbipaistvuse ja värvi ainulaadses sümbioosis.

Täiuslik täiendus vannitubadele.

Tootekood: 489 6010 32

Valamute liideteta töötlus, sile ja siidine tekstuur ning kaasaegne disain sobivad iga vannitoa kontseptsiooniga. Puhtad jooned ja ajatud vormid annavad ruumile luksust ja elegantsi.

Materjal polüresiin ilma ülevooluta.
Ø400mm, kõrgus 140mm.
Värv: roheline.
Komplektis valamuga sama tooni äravoolukate.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

489 seeria

Värv

Roheline

Materjal

Polüresiin

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF brožüür

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY