Seeria 489 vann, Grafiit hall

Polüresiinpinnaga vannid: kombineeritud elegants ja funktsionaalsus.
Polüresiinpinnaga vannid esindavad täiuslikku elegantsi ja funktsionaalsuse sümbioosi vannitoas. Need kaasaegsed vannid ei avalda muljet mitte ainult oma atraktiivse disainiga, vaid pakuvad ka mitmesuguseid praktilisi eeliseid.

Tootekood: 489 8010 30

Polüresiinpinda iseloomustab selle sile, siidine tekstuur, mis pole mitte ainult esteetiliselt meeldiv, vaid ka nahale ülimalt mugav.
Vannide liideteta töötlus ja kaasaegne disain sobivad iga vannitoa kontseptsiooniga. Puhtad jooned ja ajatud vormid annavad ruumile luksust ja elegantsi.

Materjal polüresiin ilma ülevooluta.
Värv: Grafiit hall.
Komplektis vanniga sama tooni äravoolukate.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

489 seeria

Mõõdud

168x85xH55 cm

Materjal

Polüresiin

Värv

Grafiit hall

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF brožüür

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY