Seinale paigaldatav dušiiste, valge

Dušitool on mugav lahendus, mis võimaldab mugavalt ja ohutult dušši kasutada. Kokkuklapitav, säästab ruumi – dušiistme sügavus on peidetuna vaid 52 mm.

Tootekood: TGSBI001

Dušitool on mugav lahendus, mis võimaldab mugavalt ja ohutult dušši kasutada. Kokkuklapitav, säästab ruumi – dušiistme sügavus on peidetuna vaid 52 mm. See on valmistatud vastupidavast ja kriimustuskindlast Duroplast materjalist, mida kasutatakse ka kvaliteetsete tualett-istmete tootmisel. Kasutatud materjalid ja lihtne konstruktsioon võimaldavad istet lihtsalt puhtana hoida.

Istet testiti vastavalt standardite EN 12520: 2016 ja EN 1728: 2012 nõuetele TÜV Rheinlandi laboris.

Fisheri kinnitusklambrite komplekt (kaasas) tagab suure koormuskindluse (maksimaalne koormus – 130 kg). Soovitatav istme paigalduskõrgus: u. 40-45 cm põrandast või dušialuse tasemest.

 

Kaubamärk

TERMA

Lae alla PDF joonis

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.