Steinbergi seeria 420 superliim aksessuaaridele

Puhas, kiire, ilma puurimiseta: Steinbergi SuperGlue kinnitus- / fikseerimisliim töötab kõigi teie vannitoa aksessuaaride jaoks lihtsalt ja turvaliselt.

Tootekood: 420 0000

Liimimine säästab teid puurimisprobleemidest: pole mustust ning vähem aega ja vaeva oma tarvikute kinnitamiseks – olgu selleks siis rätinagi, tualettruumi hoidik, seebikorv või meigipeegel.

Ainult 4 tundi kõvenemist.
Täielik kõvenemine õhukindlate pindade vahel.
Lihtne ja ohutu käsitsemine.
Jääkideta eemaldamine.
Sisu: 2-komponentne SMP-liimikott, käsn, puhastuslapp.
Valmistatud Saksamaal.
Märkus: ei sobi suurtele rätikuhoidjatele või käepidemete kinnitamiseks. Enne looduslikule kivile kandmist katsetage.

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Lae alla 420 liimi PDF kasutusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY