TDY Hotel elektritermostaat, erinevad võimsused

TDY on sobiv hotellidele ja avalikele ruumidele. See on varustatud automaatse taimeriga, et vältida energia raiskamist (pidev töövalik puudub).

Minimalistlik kuju – ainult kaks nuppu, kuid funktsionaalne ja intuitiivne kasutada. Näitab hetkel seadistatud temperatuuri ja näitab järelejäänud aega, kuni see on lõppenud. TDY nupuvajutusi saadavad helisignaalid, seega on see eriti sõbralik vaegnägijatele.

Küttekehal on kaheetapiline ülekuumenemise ja lühisekaitse süsteem.
ANTIFREEZE funktsioon takistab küttekeha temperatuuri langemist alla 5-7 ° C.
Spiraalkaabliga, tava kaabliga või varjatud elektriühendusega.

Kroom, valge, hõbedane või musta viimistlusega. 100tk tellimuse korral võimalik sobivat RAL värvi.

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

230V/50Hz
Sobib: 120 -1200W küttekehale
Klass I
IPx5

FUNKTSIONAALSUS
TDY pakub kolme temperatuuri seadistusi vahemikus 30°C kuni 60°C. Seade on varustatud elektroonilise temperatuurianduriga, mis tagab alati täpse temperatuuri. Kütteelemendil on ooterežiimis väga väike energiatarbimine.

AUTOMAATNE POWER-OFF-FUNKTSIOON
Automaatse taimeriga saab seadistada tööaja 60-180 minutit (vaikeseade on 120 minutit). Selge ekraan näitab LED tuledega järelejäänud aega, mis järel lülitub termostaat välja.

NB! Pidev küte ei ole antud termostaadiga võimalik.

Ühendus: 1/2" (Dn 15mm), väline

Lae alla PDF brožüür

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.

LISATARVIKUD (valikuline)