390 seeria ULTRA FLAT vihmadušš 250x2mm, kroom

Seeria 390 Steinberg
Sirgjooneline disain koos stiilsete ja vastupidavate kroom pindadega muudab Rainshower vihmadušid üheks pilgupüüdjaks teie vannitoas.

Tootekood: 390 1687

ULTRA FLAT vihmadušš 250 x 2mm, paigaldus lakke või seinale, kuulliigendiga 1/2 sisend, veevoolu hulk 14 l/min, kroom, “Easy Clean System”

Paigalduseks lae või seinakinnitustoru eraldi saadaval

Kaubamärk

Steinberg Armaturen

Seeria

390 seeria

Värv

Kroom

Pihustusrežiimid

Ühe pihustusrežiimiga

Duši paigaldusviis

Lakke paigaldus, Seinale paigaldus

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY