100 seeria valamu äravoolu sifoon, harjatud nikkel

Steinbergi universaalse disainiga sifooniga saate anda oma valamule ainulaadse välimuse. Elegantsed mitmetasandilised torud muudavad sifooni tõeliseks pilgupüüdjaks. Individuaalseks paigalduseks on sukeltoru kõrgus reguleeritav ja seinatoru saab lühendada.

Tootekood: 100 1696 BN

Valamu äravoolu sifoon.
Materjal messing, viimistlus harjatud nikkel

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

100 seeria

Värv

Harjatud Nikkel

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY