VEO Smart elektritermostaat

VEO Smart elegantse esipaneeliga termostaat. VEO Smart termostaat sobib kuni 2000 W võimsusega Split küttekehaga.

Võrdle tooteid
VEO Smart termostaat sobib kuni 2000 W võimsusega Split küttekehaga. Põhiseadistused (temperatuur ja lihtne taimer) on saadaval esipaneeli kaudu, kuid kõige mugavama juurdepääsu süsteemi täielikule funktsionaalsusele pakub mobiilirakendus TERMA Smart. Seade töötab koos akna avamise anduritega ning täiendava temperatuuri ja niiskuse anduriga seeriast SMART.

FUNKTSIOONID
Kaugjuhtimisega VEO Smart on varustatud 5-astmelise toatemperatuuri regulaatoriga (15-28 ° C), mugava kuivatusfunktsiooniga ja 7-päevase töögraafikuga. Kütteseadme täielik funktsionaalsus on saadaval rakenduse TERMA Smart kaudu. Põhitoimingute juhtimise tagab sisseehitatud temperatuuriandur, kuid kogu ruumi temperatuuri täpseks mõõtmiseks on vajalikud väline temperatuuri- ja niiskusandur (müüakse eraldi).

KAUGJUHTIMINE
Kaugjuhtimiseks pole vaja muud kui tasuta TERMA Smart rakendust (Android / iOS) ja mis tahes kaasaskantavat seadet (nt nutitelefon või tahvelarvuti), mis võimaldab teil WiFi-võrguga ühenduse luua. Ühe seadmega saate interneti kaudu juhtida kõiki Smart -seeria seadmeid nii kohapeal kui ka väljaspool kodu. Nutikas süsteem koosneb ainult kütteseadmetest ja anduritest, täiendavat juhtimismoodulit pole vaja.

DISAIN JA EHITUS
LED -indikaator teavitab hetkel seadistatud töötemperatuurist, annab märku aktiveeritud TIMER -ist või aktiivsetest kaitsefunktsioonidest. Juhtpaneel kohandub kütteseadme paigaldusasendiga (vertikaalne või horisontaalne). Smart SPLIT -pistik võimaldab ühendada kontrolleri mis tahes võimsusega nutika kütteelemendiga. Elektritoide on varjatud või kaabli ja pistikuga.


Kaubamärk

230V/50Hz, Klass I, IPx5
Sobib: 120, 200, 300, 400, 600, 800, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000W küttekehale

 

NimiEsipaneeli värvKorpuse värvKlassKoodVärvi kood
VEOValgeValgeklass IWEVEOKWWX*
VEOValgeMustklass IWEVEOKWBX*
VEOValgeHõbedaneklass IWEVEOKWSX*
VEOValgeKroomklass IWEVEOKWCX*
VEOMustValgeklass IWEVEOKBWX*
VEOMustMustklass IWEVEOKBBX*
VEOMustHõbedaneklass IWEVEOKBSX*
VEOMustKroomklass IWEVEOKBCX*

Lae alla tooteleht PDF

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.

Toote lisatarvikud