VEO Wi-Fi elektritermostaat (SMART)

Nutikas radiaatoritermostaat, mis annab sulle lihtsa võimaluse kodus iga radiaatorit eraldi juhtida. VEO Smart termostaat sobib kuni 2000 W võimsusega Split küttekehaga.

Korpuse värvid (kroom, hall, valge, must, hõbedane) ja lisaks ka Premimum värvitoonides.

VEO Smart termostaat sobib kuni 2000 W võimsusega Split küttekehaga. Põhiseadistused (temperatuur ja lihtne taimer) on saadaval esipaneeli kaudu, kuid kõige mugavama juurdepääsu süsteemi täielikule funktsionaalsusele pakub mobiilirakendus TERMA Smart. Seade töötab koos akna avamise anduritega ning täiendava temperatuuri ja niiskuse anduriga seeriast SMART.FUNKTSIOONID
Kaugjuhtimisega VEO Smart on varustatud 5-astmelise toatemperatuuri regulaatoriga (15-28 ° C), mugava kuivatusfunktsiooniga ja 7-päevase töögraafikuga. Kütteseadme täielik funktsionaalsus on saadaval rakenduse TERMA Smart kaudu. Põhitoimingute juhtimise tagab sisseehitatud temperatuuriandur, kuid kogu ruumi temperatuuri täpseks mõõtmiseks on vajalikud väline temperatuuri- ja niiskusandur (müüakse eraldi).KAUGJUHTIMINE
Kaugjuhtimiseks pole vaja muud kui tasuta TERMA Smart rakendust (Android / iOS) ja mis tahes kaasaskantavat seadet (nt nutitelefon või tahvelarvuti), mis võimaldab teil internetiga ühenduse luua. Ühe seadmega saate interneti kaudu juhtida kõiki Smart -seeria seadmeid nii kohapeal kui ka väljaspool kodu.
Nutikas süsteem koosneb ainult kütteseadmetest ja anduritest, täiendavat juhtimismoodulit pole vaja.DISAIN JA EHITUS
LED -indikaator teavitab hetkel seadistatud töötemperatuurist, annab märku aktiveeritud TIMER -ist või aktiivsetest kaitsefunktsioonidest. Juhtpaneel kohandub kütteseadme paigaldusasendiga (vertikaalne või horisontaalne).
Smart SPLIT -pistik võimaldab ühendada kontrolleri mis tahes võimsusega nutika kütteelemendiga. Elektritoide on varjatud või kaabli ja pistikuga.

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

230V/50Hz, Klass I, IPx5
Sobib Smart split küttekehale: 120 – 2000W

Lae alla PDF tooteleht

Nimi Esipaneeli värv Korpuse värv Klass Kood Värvi kood
VEO Valge Valge klass I WEVEO KWWX*
VEO Valge Must klass I WEVEO KWBX*
VEO Valge Hõbedane klass I WEVEO KWSX*
VEO Valge Kroom klass I WEVEO KWCX*
VEO Must Valge klass I WEVEO KBWX*
VEO Must Must klass I WEVEO KBBX*
VEO Must Hõbedane klass I WEVEO KBSX*
VEO Must Kroom klass I WEVEO KBCX*

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.