PAX Norte ventilaator

Reguleeritav niiskusandur ja käivitus viive, liikumisanduriga tuulutus funktsioon. Õhuniiskuse tõustes või liikumise tuvastamisel, tõstab ventilaator automaatselt pöördeid. Lisaseadistuseks soovitame alla laadida vastava nutiseadme rakenduse.

Võrdle tooteid

Uus mudel – võimsam, vaiksem ja täiuslikum automaatika. Kuullaagritel ventilaator on peaaegu hääletu, selles on ühendatud võimsus ja madal energiatarbimine. Tänu ainulaadsele konstruktsioonile on ventilaatorit lihtne puhastamiseks avada, selleks ei ole vaja tööriistu. Norte® on peaaegu hääletu 20dB.

Laadige alla PAX rakendus, App Store või Google Play -st. Igal ventilaatoril on unikaalne kood, mille leiate ventilaatori tagaküljelt. Sisestades koodi App-i või skaneerite telefoni, saate ventilaatorit oma vajaduste järgi seadistada. Kalendri funktsioon, öine reziim, käivitus viive, valgus tundlikus, sundventilatsiooni seadistus, energia kasutus, jne. Tehnilised nõuded Pax rakendusele: Apple seadmetele alates iOS 8 või Android OS 4.3 Jelly Bean, mis toetavad Bluetooth 4-ja.

Auhinnatud 2016 aastal – The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design

Kaubamärk

Energia tarbimine 4W
Pinge/sagedus 230V,AC,50Hz
Max rõhk 25 Pa
Võimsus kuni 110m3/h
Kanal Ø [mm] Ø100–Ø125
Tööhääl 17-20 dB(A) 3m
Temperatuur 5 – 35°C
Sertifikaadid: CE,S,IP44,Klass II
Lae alla joonis

Lae alla tooteleht

X