Fresh TL 80C dBs mürasummutava läbiviiguga värskeõhuklapp

Fresh TL 80C dBs tagab siseruumides parema õhuringluse ning selle tulemusena parema sisekliima. Rootsi disain ja kvaliteet. Kõik Fresh TL seeria seinaventiilid on välja töötatud, projekteeritud ja toodetud Rootsis.

Tootekood: 629826

Fresh TL80C dBs seinaventiili müügipakendis on klapiosa, helisummutav dB läbivoolutoru, standardfiltriga filtrikassett ja välisvõre. Klapiosal on väga tõhus kondensatsioonikaitse ja sissetuleva õhu kogust saab reguleerida. Seinaklapi nutikas disain toob värske õhu meeldivalt sisse ilma tuuletõmbuseta. Välisõhk suunatakse sisse nii üles kui ka külgedele, nii et õhk seguneb väga tõhusalt sooja toaõhuga ja tõmbetuult ei teki. Katte alla peidetud täppisregulaatoriga on õhuhulka lihtne reguleerida.

Klapid paigaldatakse magamistubadesse, elutubadesse, kontoritesse ja muudesse sissepuhkeõhku vajavatesse ruumidesse. Rusikareegel õige õhuhulga saamiseks on see, et igas magamistoas peab olema seinaklapp ja elutoas üks või kaks, olenevalt ruumi suurusest. Klapp asetatakse kõrgele seinale, umbes 220 cm põrandast või klapi ülemine serv vähemalt 10 cm laest. Klappi saab suurepäraselt kasutada nii põrandakütte kui ka kütteradiaatoritega. Klapi asukoht on kas radiaatori kohal või selle vahetus läheduses – või kui majas on põrandaküte, siis soovitavalt akendest kaugemal.

TL 80C dBs-il on 360 mm mürasummutav läbviigu toru, paksemate seinte jaoks on saadaval lisamoodultorud. Katte all on filter, mille saab välja võtta ning puhastada.

 

Kaubamärk

FRESH

Tehniline info

Kondensvee tekkimise kaitse
Komplektis filter
Õhuvoolu seadistamise võimalus
Võimalik sulgeda täielikult
Võimsus: 8.5 l/s (10 Pa juures)
Müravähendus 360 mm seinas 47 dB Dn
Läbiviigu läbimõõt: ø124 mm
Seinapaksusele max 400mm

Lae alla PDF tooteleht
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Rootsi toode, kvaliteet ja disain.
Fresh AB on üks juhtivaid ventilatsioonitoodete tootjaid Põhjamaades. Smålandi tehas suudab pakkuda lühikesi tarneaegu, paindlikkust ja kõrget kvaliteeti. Usaldusväärsed ja pikaealised tooted, 5 aastane garantii.

Alates 70ndatest on Fresh pakkunud oma klientidele kogu maailmas siseõhu parandamiseks kvaliteetseid lahendusi.