PAX 1000x300mm 1000W õliradiaator

Elektriradiaatorid on lihtne küttelahendus väga erinevate ruumide jaoks. Tavalise elektriradiaatori küttekeha võib olla tulikuum, põletades ruumiõhu tolmu- ja muid osakesi, põhjustades hingamisraskusi või raskendades allergilisi vaevusi. PAX radiaatoris on kütteelement õliga ümbritsetud, see ei puutu kunagi kokku ruumiõhuga ega kuivata või põleta seda.

Tootekood: 6274-8

Sisseehitatud automaatse programmkellaga, mille abil saab seadistada päevase/öise temperatuuri alandamist (4°C). Selle funktsiooni kasutamine tähendab kütmisele kuluva energia olulist vähenemist. Samuti on võimalik temperatuuri alandada läbi välise lüliti/programmkella.

Radiaatorite elektrooniline termostaat tagab ruumides ühtlase temperatuuri ning mehaaniliste termostaatidega võrreldes kahandab energiakulu 8–10%. Ühtlasem soojusjaotus ruumis võimaldab hoida keskmisest madalamat temperatuuri, mis tekitab mõnusa õhkkonna ja annab kokkuhoidu ka küttekuludelt.

Radiaatoreid saab paigalduse käigus seadistada madala temperatuuriliseks 60°C. Radiaatori võimsuset on siis järel 45%.
Radiaatori ülemist osa saab kergesti seinaraami küljest eemaldada ja ettepoole kallutada, mis teeb puhastamise väga lihtsaks.

Ühekordse konvektori sügavus seinast = 80mm, topelt konvektori sügavus seinast = 135mm Tavatingimustes sobiva PAX radiaatori leidmiseks tuleks lähtuda võimsusest 60-70W/m2 või 25-30W/m3. Konvektortüüpi radiaator suurendab kütte efektiivsust umbes 30% võrreldes tavalise lihtsa radiaatoriga.

Kaubamärk

PAX

Tehniline info

Kaitseklass IP24
Taimer
230V AC
Lisavarustusena lapselukk (kaitsekate läbipaistev juhtpaneelile)

Lae alla PAX radiaatorite brožüür

1959. aastal asutatud PAX AB on juhtiv siseruumides kasutamiseks mõeldud toodete kaubamärk.

PAX-i tootevalikus on vannitoa väljatõmbeventilaatorid, käterätikuivatid, õliga täidetud radiaatorid ja soojustagastusega ventilatsioonitooted, jne. Rootsis Hälleforsnäsis valmistatud tooteid turustatakse peamiselt Rootsis ja Norras. PAX annab oma toodetele 5 aastase garantii.