PAX Norte ventilaatori komplekt

Seinakanal 60-320mm, välisrest, tagasipuhkeklapp. Reguleeritav niiskusandur ja käivitus viive, liikumisanduriga tuulutus funktsioon. Õhuniiskuse tõustes või liikumise tuvastamisel, tõstab ventilaator automaatselt pöördeid. Lisaseadistuseks soovitame alla laadida vastava nutiseadme rakenduse.

Võrdle tooteid

Kirjeldus

Uus mudel – võimsam, vaiksem ja täiuslikum automaatika. Kuullaagritel ventilaator on peaaegu hääletu, selles on ühendatud võimsus ja madal energiatarbimine. Tänu ainulaadsele konstruktsioonile on ventilaatorit lihtne puhastamiseks avada, selleks ei ole vaja tööriistu. Norte® on peaaegu hääletu 20dB.

Laadige alla PAX rakendus, App Store või Google Play -st. Igal ventilaatoril on unikaalne kood, mille leiate ventilaatori tagaküljelt. Sisestades koodi App-i või skaneerite telefoni, saate ventilaatorit oma vajaduste järgi seadistada. Kalendri funktsioon, öine reziim, käivitus viive, valgus tundlikus, sundventilatsiooni seadistus, energia kasutus, jne.
Tehnilised nõuded Pax rakendusele: Apple seadmetele alates iOS 8 või Android OS 4.3 Jelly Bean, mis toetavad Bluetooth 4-ja.

Auhinnatud 2016 aastal – The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design

Lisainfo

Lisainfo

Energia tarbimine 4W
Pinge/sagedus 230V,AC,50Hz
Max rõhk 25 Pa
Võimsus kuni 110m3/h
Kanal Ø [mm] Ø100–Ø125
Tööhääl 17-20 dB(A) 3m
Temperatuur 5 – 35°C
Sertifikaadid: CE,S,IP44,Klass II

Kaubamärk

PAX

Tehnilised joonised

Lae alla joonis

Tooteleht PDF

Lae alla tooteleht

Video

X