Rolo Room

Ajatu disain: ROLO ROOM radiaatoril pole mitte ainult küttefunktsioon, vaid see toimib ka iga ruumi dekoratiivse elemendina. Selle disain on hoolikalt kavandatud, et tuua igasse ruumi harmooniat.

Minimalistliku disainiga radiaator.

Mitmekülgsus ja ajatu välimus: ROLO ROOM on ainulaadne radiaator, mis sobib suurepäraselt nii klassikalisse kui ka kaasaegsesse interjööri. Selle ajatu välimus tähendab, et see sobib harmooniliselt igasse ruumi.

RAL värvipalett ja dekoratiivsed viimistlused: ROLO ROOM on saadaval rikkalikus RAL värvipaletis, mis võimaldab kohandada seda vastavalt individuaalsetele eelistustele ja sisekujundusele. Lisaks pakub see erinevaid dekoratiivseid viimistlusi, mis võimaldavad teil kohandada radiaatorit mis tahes stiiliga.
Mudeli suurused leiate tootelehelt.
ROLO on saadaval nii elektrilise versioonina kui ka kütteveele.

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

Materjal Teras
Värv Pulbervärvitud
Värvitoon Terma RAL kataloogist
Töörõhk 1 MPa
Max veetemperatuur 95ºC
Ventiilid G 1/2
Dimensioonid Jooniselt
Sertifikaadid: CE, EN 442

Värv

RAL toonid

Lae alla PDF joonis

Kogu värvivaliku leiate PDF värvikaardilt (uued 2023 värvid lisatud):

Lae alla PDF värvikaart

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.