Termostaat pea VAZ Smart

Elegantne must või ajatu valge korpusega VAZ Smart termostaat. Hämaram ekraan lisab kogu seadmele peensust.

Võrdle tooteid
Elegantne must või ajatu valge korpusega VAZ Smart termostaat. Hämaram ekraan lisab kogu seadmele peensust. Pead toidab suure jõudlusega akuelement, mille ühest laadimisest piisab kogu kütteperioodiks. Äärmiselt lihtne paigaldus ja automaatne kalibreerimisprotseduur võimaldavad pea paigaldada peaaegu iga radiaatori termostaatventiiliga. Põhiseadistused on saadaval esipaneeli kaudu, kuid kõige mugavama juurdepääsu süsteemi täielikule funktsionaalsusele pakub mobiilirakendus TERMA Smart. Seade töötab ka koos akna avamise anduritega ning täiendava temperatuuri ja niiskuse anduriga seeriast SMART.

FUNKTSIOONID
Kaugjuhtimisega VAZ Smart on varustatud 5-astmelise toatemperatuuri regulaatoriga (15-28 ° C) ja 7-päevase töögraafikuga. Täielik funktsionaalsus on saadaval rakenduse TERMA Smart kaudu.

KAUGJUHTIMINE
Kaugjuhtimiseks pole vaja muud kui tasuta TERMA Smart rakendust (Android / iOS) ja mis tahes kaasaskantavat seadet (nt nutitelefon või tahvelarvuti), mis võimaldab teil WiFi-võrguga ühenduse luua. Ühe seadmega saate interneti kaudu juhtida kõiki Smart -seeria seadmeid nii kohapeal kui ka väljaspool kodu. Nutikas süsteem koosneb ainult kütteseadmetest ja anduritest, täiendavat juhtimismoodulit pole vaja.

DISAIN JA EHITUS
LED -indikaator teavitab hetkel seadistatud töötemperatuurist ja annab märku aktiveeritud lisafunktsioonidest. Juhtpaneel kohandub kütteseadme paigaldusasendiga (vertikaalne või horisontaalne). Aku laadimispesa on peidetud esiklapi alla. Paigaldamine ventiilile: keere M30x1.5 (adapterid saadaval Danfoss RA, RAV, RAVL, M28x1.5 ventiilidele ja Giacomini ja Caleffi ventiilidele).


Kaubamärk

5,8Ah, M30x1,5, klass III, IP22

NimiEsipaneeli värvKorpuse värvKoodVärvi kood
VAZValgeValgeWIVAZKWWX
VAZValgeMustWIVAZKWBX
VAZValgeHõbedaneWIVAZKWSX
VAZValgeKroomWIVAZKWCX
VAZMustMustWIVAZKBBX
VAZMustvalgeWIVAZKBWX
VAZMustHõbedaneWIVAZKBSX
VAZMustKroomWIVAZKBCX

Lae alla tooteleht PDF

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.