Termostaat pea VAZ Wi-Fi (SMART)

Nutikas radiaatoritermostaat, mis annab sulle lihtsa võimaluse kodus iga radiaatorit eraldi juhtida.
Korpuse värvid (kroom, hall, valge, must, hõbedane) ja lisaks ka Premimum värvitoonides.

Elegantne VAZ Smart termostaat, hämaram ekraan lisab kogu seadmele peensust. Pead toidab suure jõudlusega akuelement, mille ühest laadimisest piisab kogu kütteperioodiks. Äärmiselt lihtne paigaldus ja automaatne kalibreerimisprotseduur võimaldavad pea paigaldada peaaegu iga radiaatori termostaatventiiliga. Põhiseadistused on saadaval esipaneeli kaudu, kuid kõige mugavama juurdepääsu süsteemi täielikule funktsionaalsusele pakub mobiilirakendus TERMA Smart. Seade töötab ka koos akna avamise anduritega ning täiendava temperatuuri ja niiskuse anduriga seeriast SMART.

FUNKTSIOONID
Kaugjuhtimisega VAZ Smart on varustatud 5-astmelise toatemperatuuri regulaatoriga (15-28 ° C) ja 7-päevase töögraafikuga. Täielik funktsionaalsus on saadaval rakenduse TERMA Smart kaudu.

KAUGJUHTIMINE
Kaugjuhtimiseks pole vaja muud kui tasuta TERMA Smart rakendust (Android / iOS) ja mis tahes kaasaskantavat seadet (nt nutitelefon või tahvelarvuti), mis võimaldab teil internetiga ühenduse luua. Ühe seadmega saate interneti kaudu juhtida kõiki Smart -seeria seadmeid nii kohapeal kui ka väljaspool kodu.
Nutikas süsteem koosneb ainult kütteseadmetest ja anduritest, täiendavat juhtimismoodulit pole vaja.

DISAIN JA EHITUS
LED -indikaator teavitab hetkel seadistatud töötemperatuurist ja annab märku aktiveeritud lisafunktsioonidest.
Juhtpaneel kohandub kütteseadme paigaldusasendiga (vertikaalne või horisontaalne). Aku laadimispesa on peidetud esiklapi alla.
Paigaldamine ventiilile: keere M30x1.5 (adapterid saadaval Danfoss RA, RAV, RAVL, M28x1.5 ventiilidele ja Giacomini ja Caleffi ventiilidele).

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

5,8Ah, M30x1,5, klass III, IP22

Lae alla PDF tooteleht

ESIPANEEL KORPUS KOOD
Valge Valge WIVAZKWWX
Valge Must WIVAZKWBX
Valge Hõbedane WIVAZKWSX
Valge Kroom WIVAZKWCX
Must Must WIVAZKBBX
Must valge WIVAZKBWX
Must Hõbedane WIVAZKBSX
Must Kroom WIVAZKBCX

Lisaks standard korpuse värvidele on saadaval ka Premium toonid:

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.