100 seeria dušikomplekt, matt must

Seeria 100 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Täiuslik kompositsioon, ilma igasuguse kahtluseta – ümarad elemendid, ümmargused katteplaadid ja sirge, ajatu disain.

Tootekood: 100 2770 S

Vihmaduši ja käsidušiga (vihmadušš Easy Clean), ühendamiseks seinale paigaldatava segistiga, ilma segistita, pööratava ja reguleeritava kõrgusega dušivars (paigaldamise ajal).

Üladušš: Ø 187.5 mm, pihustusrežiim: vihmadušš.
Käsidušš: L: 200 mm, dušivoolik: L: 1800 mm.
Individuaalne peadušši kõrguse reguleerimine monteerimise ajal 805-1155 mm.
Materjal messing, viimistlus matt must.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

100 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinapealne paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Lae alla paigaldusjuhend PDF
Lae alla joonis PDF

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY