100 seeria kahe väljundiga dušisegisti komplekt

Seeria 100 Steinberg, kroom viimistlusega.
Täiuslik kompositsioon, ilma igasuguse kahtluseta – ümarad elemendid, läikivad kontuurid, ümmargused katteplaadid ja sirge, ajatu disain.

Tootekood: 100 2250 100 2250 100 1670 390 5002

Komplekt koosneb:

2x 100 SEERIA DUŠISEGISTI
Stiilse kasutusmugavusega, ühe väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, veetemperatuuri ja veevoolu tugevuse reguleerimine, keraamilised tihendid.

KÄSIDUŠŠ KOOS DUŠIVOOLIKUGA JA 1/2 INTEGREERITUD VEESISENDIGA SEINAKINNITUS
Pihustusrežiim: klassikaline (rahustav)
Dušivoolik: Pikkus: 1500 mm

RELAX LAEDUŠŠ
Katlakivi saab eemaldada lihtsa pühkimisega (Easy-clean)
Mõõdud:  diameeter 500mm

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

100 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Lae alla segisti PDF joonis
Lae alla käsisiduši PDF joonis
Lae alla laeduši joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY