230 seeria segistikomplekt vanniservale

Seeria 230 Steinberg, kroom viimistlusega.
BY SCHMIDDEM DESIGN, BERLIN
Berliinis asuva tootedisainer Jochen Schmiddeni poolt Steinbergi jaoks välja töötatud 230-seeria vannitoa segistid ühendavad endas virtuoosse, laheda ja moodsa disaini pehmete, kõverate kontuuridega.

Tootekood: 230 2400

Keraamilised tihendid, pööratav jooksutoru projektsiooniga 200mm, väljatõmmatav käsidušš, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Materjal messing, viimistlus kroom.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

230 seeria

Veekulu

Vanni täitmine 15.0, dušš 13.0 l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Vanniservale paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Kahe käe segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY