280 seeria vannisegisti komplekt põrandale, Rose Gold

Seeria 280 Steinberg, Rose Gold viimistlusega.
Glamuursed kumerused, vastandite kombineerimine kõige ilusamal viisil. Ümardatud koonus kitseneb klanitud ja lamedaks jooksutoruks.
BY SCHMIDDEM DESIGN, BERLIN

Tootekood: 280 1162 RG

Keraamilised tihendid, jooksutoru projektsioon 221 mm, kõrgus 1036mm, käsiduši voolik 1500 mm, diverter vanni täitmiseks ja duššile.

Materjal messing, viimistlus Rose Gold.

Varjatud paigalduse komplekt 1/2″ eraldi lisavarustusena: kood 020 1162

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

280 seeria

Veekulu

Vanni täitmine 14.0, dušš 12.5 l/min – 3bar

Segisti paigaldusviis

Põrandale paigaldus

Värv

Rose Gold

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY