iFlow elektrooniline seinasisene dušisegisti, 2 väljundit

Seeria 390 Steinberg, kroom viimistlusega.
IFLOW – VANNITOA UUSIM TASE
IFlow elektroonilistest segistitest leiate tipptasemel kasutusmugavuse, moodsa disaini ja silmapaistvalt ilusad valgusefektid

Tootekood: 390 4126

Varjatud paigaldus, et luua stiilne vannituba. IFLOW segisti temperatuuri reguleeritakse pöördnupu abil.
Digitaalse displeiga, elektrooniline vee temperatuurikontroll ilma veevooluhulga reguleerimiseta, LED-rõngas, mille värviskaala on temperatuuri tuvastamiseks, 2 väljundi jaoks, sooja vee ohutusfunktsioon 38 ° juures, 1/2 “väljundid.


Komplektis kõik vajalik süvistatavaks paigalduseks:
iFlow segisti
Segamisüksus, kuuma ja külm vee jaoks
Diverter üksus väljundite juhtimiseks
Mini DIN kaabel 7,5m IFlow ja üksuste vahele
AC adapter 12V

Materjal messing, viimistlus kroom

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Elektrooniline segisti

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend
Lae alla video – segisti programmeerimine
Lae alla video – igapäevane kasutamine

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY