Intellivent ICE DESIGN ventilaator

Ainus vannitoa ventilaator maailmas on Intellivent ICE, mis varustatud lõhna tuvastus sensoriga. Tunnustati Red Dot Award auhinnagaalal Design award.
Pakendis kaasas Intellivent® ICE DESIGN ventilaatori esipaneel tiiviku varjamiseks.

Tootekood: 197414

Intellivent® ICE on täiesti uus vannitoa ventilaator, kus on säilitatud parimad omadused varasematest Intellivent mudelitest, kuid samal ajal sai uuendatud disaini, suurema jõudluse ja jätkuval väga madala mürataseme. See on saanud ka uue nutika funktsiooni: lõhnaanduri, mis rakendub, kui ventilaator on paigaldatud ruumi, kus võivad tekkida ebameeldivad lõhnad.


UNIKAALNE
Ainus vannitoa ventilaator maailmas on Intellivent ICE, mis varustatud lõhna tuvastus sensoriga. Kui sensor tuvastab tugeva lõhna, suurendab ventilaator kiirust ja eemaldab kiiresti lõhna, et õhk kogu aeg värskena püsiks.


NIISKUSE ANDUR
Intellivent ICE-l on täiesti automaatne niiskuse reguleerimine, mis tähendab, et see käivitub automaatselt, kui tunnetab suurenenud niiskustaset. Kui õhuniiskus ruumis suureneb, suurendab ventilaator kiirust, et vannitoa sisekliima saab normaalse taseme.


ÄÄRMISELT VAIKNE
Kuigi Intellivent ICE on varustatud uue ja oluliselt tugevama mootoriga kui kõik teised eelkäijad, on ventilaator praktiliselt hääletu.


FÜÜSILINE MÕTLEMINE
Teine nutikas funktsioon koos Intellivent ICE-ga on valgusandur. Kui sisenete ruumi, märkab ventilaator seda ja alustab tööd. Koos ventilaatoriprogrammiga, mis algab, kui ventilaator on 26 tundi tühikäigul töötanud, muudab see ventilaatori täiesti iseseisvaks. Seetõttu sobib ventilaator ideaalselt kõikidesse niiskuse ja lõhnaga kokkupuutuvatesse piirkondadesse. Ideaalne vannituppa, wc-sse, keldritesse, garderoobi või suvilasse.


PUUTEPANEELIGA
Intuitiivne ja unikaalne paneel aktiveeritakse, kui puudutate sisse / välja nuppu. Siin saate hõlpsasti juhtida ventilaatori kõige olulisemaid funktsioone. Kui olete seadistamisega valmis, lülitub paneel välja ja muutub jälle peaaegu nähtamatuks. Algse tehaseseadistuse juurde naasmine on samuti lihtne, vajutades nuppu.


PEENHÄÄLESTUS NUTI RAKNEDUSE KAUDU
Rakenduse “Bluetooth App Fresh Ventilation” abil saate kohandada mitmeid funktsioone, mis vastavad teie konkreetsetele oludele. Mugav, kui ventilaator on paigaldatud lakke ja teil on raskusi puutetundliku paneeli kaudu seadistada.


LIHTNE PAIGALDADA
Tänu hästi disainitud korpusele on Intellivent ICE-d lihtne paigaldada (eriti tänu kaablite kiirühendusele). Kui teil on vaja ventilaatorit puhastada, käib see lihtsalt. Ventilaatorit võib paigaldada igas asendis, mootor on kuullaagritel.

Pakendis kaasas Intellivent® ICE DESIGN ventilaatori esipaneel tiiviku varjamiseks.

Välja töötatud, projekteeritud ja valmistatud Smålandis
Rootsis valmistatud, kvaliteet koos tehnoloogia ja disainiga täiuslikus harmoonias.

Kaubamärk

FRESH

Tehniline info

Energia tarbimine 2 – 5 W
Pinge/sagedus 230V,AC,50-60Hz
Võimsus kuni 140m3/h
Kanal Ø [mm] Ø100–Ø130
Tööhääl 3m: 19 dB(A)
Max temperatuur: +50°C
Sertifikaadid: CE,IP44

Lae alla PDF kasutus/paigaldusjuhend
Lae alla PDF tooteleht
Lae alla PDF joonis

Rootsi toode, kvaliteet ja disain.
Fresh AB on üks juhtivaid ventilatsioonitoodete tootjaid Põhjamaades. Smålandi tehas suudab pakkuda lühikesi tarneaegu, paindlikkust ja kõrget kvaliteeti. Usaldusväärsed ja pikaealised tooted, 5 aastane garantii.

Alates 70ndatest on Fresh pakkunud oma klientidele kogu maailmas siseõhu parandamiseks kvaliteetseid lahendusi.