390 seeria pushtronic termostaat vanni- ja dušisegisti, 2 väljundit

Seeria 390 Steinberg, kroom viimistlusega.
Mugavus, disain ja individuaalsus: alustage oma ideaalset päeva duši all Sensual Rain dušisegistidega. Kaasaegne, elegantne disain sulandub iga vannitoakujundusega ja seda saab kombineerida kõigi Steinbergi toodetega.

Tootekood: 390 3172

Stiilse kasutusmugavusega, 2 väljundiga, termostaatsegisti temperatuuri seadmisega, keraamilised tihendid.

Pööratav jooksutila, projektsioon 200mm.

Käsidušš (Easy Clean) ja dušivoolik 1500mm.

Viimistlus kroom

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinapealne paigaldus

Värv

Kroom

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga, Pushtronic

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.

STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY