390 seeria pushtronic termostaat dušisegisti, 3 väljundit, matt must

Seeria 390 Steinberg, matt musta viimistlusega.
ÕHUKE DISAIN, MUGAVUS JA INDIVIDUAALSUS
Mugavate Pushtronic nuppudega kaasaegsed segistid

Tootekood: 390 4231 3 S

Stiilse kasutusmugavusega, 3 väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks,veevoolu hulga reguleerimine väljundi nuppudest, 4 nuppu pakendis (erinevate väljundite jaoks), keraamilised tihendid. Segisti teeb turvaliseks ohutusnupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.

Steintec seinasisene paigalduskomplekt eraldi lisavarustusena, kood: 039 4100

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Veekulu

Üladuššid 20.0, käsidušš 20.0l/min – 3bar

Paigaldustüüp

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kolme väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga, Pushtronic

Steinbergi Segistid & Lisatarvikud on 2002. aastal asutatud firma, mis esindab uut vannitoa kontseptsiooni. Elegantne kaasaegne disain, uusim tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid on Düsseldorfis asuvale ettevõttele kindlustanud sanitaarturul väga hea positsiooni. „Ükski Steinbergi disain ei järgi ajutist moodi. Kuigi kõik tooted on stiilsed ja orienteeritud tänapäeva Zeitgeist’ile, toetub ettevõte siiski klassikalistele elementidele, mis teevad Steinbergist tõelise klassika. Me ei ürita püüda üheksakümnepäevaseid imesid,“ ütleb asutaja ja tegevjuht Marcus Löhnert. Selle asemel otsib Steinberg tervest maailmast uusi trende ja inspiratsiooni, mida analüüsides ja täiustades luuakse standarditele vastavad tooted.

Tooteportfell on nüüdseks kasvanud 18 vannitoa- ja köögisegistite sarjani, millest mõned, nagu näiteks vihmadušš, on võitnud kuulsaid auhindu ja pälvinud suurt tunnustust. Lisaks sellele on tootekataloogis ka mitmed lisaseadmete sarjad ja varuosad, mis on samuti kõik Saksamaal valmistatud.

Peale erakordse disaini, mille saavutamiseks otsib Steinberg regulaarselt koostöövõimalusi tuntud tootedisaineritega, on tooted ka väga kvaliteetsed. Selle tagab regulaarne testimine ja jälgimine, mitte ainult välislaborite vaid ka spetsiaalse firmasisese kvaliteedikontrolli poolt.  

Kõik tooted on konstrueeritud kvaliteetsetest materjalidest, nagu messing ja mattklaas. Tänu innovaatilisele PVD-tehnoloogiale ja elektrokeemilisele värvimisele saab Steinberg pakkuda erakordselt vastupidavaid ja kauneid värve: Rose Gold, harjatud nikkel, matt must ja valge ning kroom. Kombineerides täiusliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi, loob Steinberg uue arusaama esteetilisest püsiväärtuseset, mis muudab tooted ajatuteks ja kindlustab nii firma positsiooni disain segistite valmistajana.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY